Писане  Reduta_obi4a_LEVSKI Вто 28 Юли 2009 - 21:53

азз че теглим боцО и е каде са 10 000 кешовици после чеее си смажемм гласните струни със се дробО smqh smqh beer beer beer beer beer beer
    Hooligan

Age : 33

Новини - Page 2 Empty мн тежки мачове ни чакат

Писане  Hooligan Нед 30 Авг 2009 - 5:03

Шампионите на България Левски ще играят с отборите на Лацио, Виляреал и Ред Бул (Залцбург) в турнира Лига Европа. Българският отбор е в група "G", a жребият определи "сините" да гостуват на Виляреал в първия мач от груповата фаза на 17-ти септември.

Финансовият директор Константин Баждеков заяви, че вярва в доброто представяне на отбора и е сигурен, че българите ще се представят достойно.

Ето и кратка информация за съперниците:

Лацио - Основан на 9 януари 1900 година, играе домакинските си мачове на стадион "Олимпико" в Рим. Старши треньор на тима е Давиде Балардини. Два пъти е ставал шампион на Италия (1973/1974 година и 1999/2000 година), 4 пъти е носител на Купата на Италия и 3 пъти на Суперкупата на страната. Носител на КНК (Купа на носителите на купи) за 1999 година. Печелил е и Суперкупата на Европа след победа над Манчестър Юнайтед с 1:0.

Виляреал - Основан на 10 март 1923 година. Играе домакинските си мачове на стадион "Ел Мадригал" в едноименния град. Старши треньор - Ернесто Валверде. Четвъртфиналист в Шампионската лига за сезон 2005/2006 година. Полуфиналист за купата на УЕФА и четвъртфиналист в същия турнир.

Ред Бул (Залцбург) - Основан на 1 юни 1950 година. Играе на стадион "ЕМ-Щадион Валс Зийценхайм". Треньор на отбора е Ко Адриаансе. Шампион на Австрия през сезон 2008/2009.